Junioři obrat nedotáhli, prohráli v prodloužení

Byl to boj, bohužel však s nešťastným koncem. Junioři vstoupili do utkání dobře, kdy brzy vedli. Poté ovšem převzali iniciativu hosté a do pauzy stačili skóre překlopit na svoji stranu. Hned ze začátku druhé třetiny bylo opět srovnáno, ale Vítkovice přidali další dvě branky a vyhnali zlínského brankáře Hufa z klece, kterého nahradil Šimonů. Impuls pomohl, ševci dokázali vyrovnat a šlo se do prodloužení. To však bylo rychlé a dva body putují do Vítkovic.
23.kolo, pá 8.12.2017, PSG aréna
Vítkovice
4:5p
(1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Jenáček (Dlabaja, Augustin), 25. Dvořáček (Dlabaja), 32. Mikulec (Dlabaja, Jenáček), 41. Kočica (Ševčík) – 15. Blažko (Baláž), 18. Toman (Ficek, Kaláb), 26. Raška (Klíma, Baláž), 32. Baláž (Toman, Blažko), 61. Baláž (Blaško, Toman). Rozhodčí: Škach – Goňa, Pospíšil. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. Střely na branku: 39:53. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5 pr.

Huf (od 32. Šimonů) – Augustin, Marek, Ševčík, Budil, Jenáček, Fridrich – Kenša, Dvořáček, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Chalupa, Knápek, Sedláček, Hefka, Kotek, Dobiáš, Dlabaja

Daňa – Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek, Kučera – Gřešík, Raček, Glaško, Peterka, Baláž Klíma, Spratek, Raška, Malát, Toman